סמ"ר כפיר דהרי ז"ל

לחדר הנרות / הדלקת נר

בן דליה ועזרי

  • נולד ביבנה בי"ז באב תש"נ, 8/8/1990
  • התגורר ביהוד
  • התגייס ב-30/5/2010, שרת בחטיבת גבעתי גדס"ר 846
  • נפל בעת מילוי תפקידו, בכ"ח באב תשע"ג, 4/8/2013
  • מקום קבורה: רחובות, חלקה: 4, שורה: 4, קבר: 2.
  • הותיר: אישה – רעות ושני בנים – אושר וטוהר, הורים, אחים ואחיות
  • בן 23 בנפלו

קורות חיים

זה היה ביום קיץ לוהט הגעתי לאוויר העולם ב-י"ז באב תש"נ (8.8.1990) בשעה 14:30 בן בכור לאימי בבית חולים "קפלן" ברחובות.

את ילדותי העברתי ביבנה. היתה לי ילדות רגילה. עד גיל שנתיים הייתי אצל מטפלת, אימא אומרת שכשהילד לא הולך לבד ועושה את הצרכים שלו לא שמים אותו בגן, אולי זה נכון ואולי לא. בגיל שנתיים הייתי בגן אצל רחל וריקי, בגיל שלוש עד חמש הייתי בגני עירייה ביבנה, כיתה א' בבית הספר "סיני" ביבנה.

בכיתה ב' עברנו לקריית עקרון .עד כיתה ו' למדתי בבית ספר "אוהל-מאיר", עד היום אני בקשר עם המורה שלו שלימדה גם את האחים שלו. "ילד יפה אוהב לצחוק ולשיר בכל זמן אפשרי".

לפני 10 שנים עשתה אחותו עבודת שורשים וזה מה שכפיר אמר לה לרשום: "כשאני מאושר אני שמח, משחק כדורגל ואוהב לשיר. כשאגדל אני רוצה להיות זמר. כשאני עצוב אני בוכה, כשאני משועמם אני משחק בכדור אפילו בבית. אני אוהב לשחק כדורגל, לשיר, לאכול בורקס ,פיצה ושניצל.

התכונות שלי הם: אוהב לעזור לזולת, אוהב את עצמי, מתרגז מהר מאוד ואוהב את האחים שלי.

כן…זה היה כפיר ילד עצמאי.

כשהיה צריך להתגייס לצבא לא כל כך רצה ודחה את השירות. גם כשהתגייס לא היה לו קל עד שהגיע למפקד שהוא כל כך אהב, שרון, שהיה בשבילו כל עולמו. "המפקד אמר, המפקד ביקש, אז צריך לעשות".

ב-25.6.2012 בחתונה של אחותו ענבל ירדו כפיר ורעות למשרדים של האולם כדי לקבוע תאריך חתונה. הם התחתנו ב-13.9.2012. ב-13.1.2013 נולד בנם הבכור אושר, שהילד הזה היה כל עולמו, לא היה עוזב לשניה, כפיר מטפל, כפיר שומר, ואף אחד אחר לא יודע כלום חוץ ממנו. כל חופש שרק היה לו מהצבא או היה יכול לצאת היה מגיע להיות עם אושר שלו.

ב-4.8.2013 נסע כפיר באוטובוס בדרך לבסיס ותאונת דרכים קטלנית קטעה את חייו. הוא השאיר את רעות בהריון בחודשים הראשונים ואת בנם אושר בן ה-7 חודשים.

ב-25.2.2014 נולד בנם השני טוהר, השם שכפיר בחר (רק שחשב לקרוא כך אם זאת תהיה בת). רעות רצתה לשמור ולהוקיר את הבקשה האחרונה של כפיר לכן קראה לו טוהר.

אהוב שלנו כל הזמן השירים שלך מתנגנים אצלנו לעולם לא נישכח יפה שלנו.

אוהבייםםםםםם!!!!!

חדר נרות

בקשה להדלקת נר

להדלקת נר עבור סמ"ר כפיר דהרי ז"ל מלאו את הטופס הבא.